خانه / اجتماعی / جامعه عصبی آمریکا !!

جامعه عصبی آمریکا !!

عصبانیت در جامعه آمریکا به حدی شده است که حتی زن ها و دختران هم دست به جنایت های باورنکردنی می زنند.هنگامی که زنان یک جامعه عصبی شوند دیگر امید به سعادت آن جامعه از بین می رود…

بسم الله الرحمن الرحیم

جامعه عصبی آمریکا

موردی اتفاق افتاده در روز های اخیر(اکتبر 2020) که نشان از اوضاع اجتماعی وخیم ایالات متحده دارد.دو دختر در شیکاگو وارد یک فروشگاه کفش شدند که کارگر فروشگاه از آنها می خواهد که ماسک بزنند.جالب اینجاست که ظاهرا کارگر فروشگاه یک مرد بوده است! آنها نکات بهداشتی را رعایت نمی کنند و علاوه بر مخالفت با کارگر فروشگاه شروع به مشاجره لفظی و دعوای فیزیکی با او می کنند.در نهایت یکی از خواهرها او را نگه داشته و دیگری،27 بار با چاقو به او ضربه می زند! این در حالیست که آنها بی قانونی هم کرده بودند!

موارد زیادی از خشونت بی حد و حصر در جامعه ی ایالات متحده دیده می شود که این مورد از آن جمله است.این طرز برخورد دو خواهر و دو زن،آنهم با یک مرد و آنهم به این صورت(این همه ضربه چاقو)،نشان از یک عصبانیت ساختاری در ایالات متحده دارد.این مسئله ریشه های زیادی دارد که می توان به اقتصاد بد آمریکا،بیکاری،تبعیض نژادی ساختاری،خشونت دولتی و … اشاره کرد.

می توان گفت که جامعه ای با این سطح از عصبانیت و سرگشتگی،دارد به سمت یک نابودی اجتماعی می رود،اگر از سایر موارد به مسئله ننگریم!

مسعود فاطمی 11/02/2020

منبع خبر و تصویر:

سایت طلا

درباره مسعود فاطمی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

افول آمریکا

چطور یک ابرقدرت به زیر کشیده می شود؟

میخوایم بدونیم چی میشه که یه ابرقدرت و یک قدرت برتر بعد از مدتی سقوط ...